BIOnawozy oraz nawozy Mikroflora 3w1 nagrodzone złotymi medalami

BIOnawozy oraz nawozy Mikroflora 3w1 nagrodzone złotymi medalami

Z dumą informujemy, że podczas ubiegłotygodnowych Targów Gardenia 2018 linia BIOnawozów oraz nawozy Mikroflora 3w1 zostały nagrodzone Złotymi Medalami Międzynarodowych Targów Poznańskich.  

Nawozy Florovit Mikroflora 3w1 łączą w sobie substancje organiczne, odżywcze składniki mineralne oraz biologicznie czynne pożyteczne mikroorganizmy glebowe. Dzięki unikalnemu połączeniu tych 3 składników produkty dpowiadają na potrzeby współczesnych ogrodników, którzy poszukują do swoich ogrodów produktów wielozadaniowych, o szerokim spektrum działania, pielęgnujących zarówno rośliny, jak i wzbogacających, regenerujących glebę.

Linia BIOnawozów to z kolei ofeta dla zwolenników domowych upraw ekologicznych, obejmuje płynne i granulowane nawozy złożone w 100% z naturalnych składników.

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z wręczenia nagród >>>

Nasze marki

LogoBioNawozbottomLogoAzofoskabottomLogoFlorovitbottomLogoFlorovitAgrobottomLogoFlorovitProNaturabottomLogoFruktoVitbiofoslogo
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.