Florovit sponsorem Susz Triathlon 2016

Florovit sponsorem Susz Triathlon 2016

W dniach 24-26.06.2016 odbyła się 25. jubileuszowa edycja zawodów traiathlonowych w Suszu. W gronie sponsorów tego sportowego święta była GRUPA INCO S.A. -  producent nawozów ogrodniczych Florovit i Azofoska, których zakład produkcyjny mieści się w Suszu.

Ogółem w rywalizacji wzięło udział ponad 1600 uczestników. Oprócz zmagań najlepszych sprinterów odbyły się również starty aquathlonu dzieci, młodzików i juniorów młodszych (w tym Mistrzostwa Polski młodzików), rywalizacja amatorów w ramach Mistrzostw Polski Grup Wiekowych, bardzo popularny w Polsce dystans średni (1,9 km pływania, 90 km jazdy rowerem oraz 21,2 km biegu), a na samo zakończenie przeprowadzono wyścig sztafet w ramach Klubowych Mistrzostw Polski sztafet Mix. 

Wszystkiemu przyglądały się tłumy kibiców na terenie plaży miejskiej oraz na ulicach Susza i uroczej alejce wokół jeziora Suskiego po której przebiegała trasa biegowa. 

Wszystkim uczestnikom a przede wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!

Nasze marki

LogoBioNawozbottomLogoAzofoskabottomLogoFlorovitbottomLogoFlorovitAgrobottomLogoFlorovitProNaturabottomLogoFruktoVitbiofoslogo
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.