Florovit sponsorem Susz Triathlon 2017

Florovit sponsorem Susz Triathlon 2017

W dniach 23 - 25.06.2017 r. odbędzie się doroczna, 26 edycja zawodów triathlonowych w Suszu. Jako producent nawozów ogrodniczych Florovit i Azofoska, których zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Suszu, po raz kolejny znaleźliśmy się w gronie sponsorów tego wydarzenia.

W tegorocznym wydarzeniu weźmie udział ponad 1700 osób. Uczestnicy triatlonu zmierzą się w dyscyplinach takich jak: Sprint MP Elit, Sprint MP Age Group, ½ Iron Man oraz Sztafety, których części trasy będą składały się z kolejnych etapów takich jak: pływanie, rower oraz bieg. W triatlonie odbędą się również starty aquathlonu (pływanie i bieg) dzieci, młodzików oraz juniorów młodszych, którzy będą rywalizować odpowiednio na dystansach: 1000 m, 2000 m oraz 5850 m.

Wszystkim uczestnikom zawodów życzymy powodzenia, a pozostałych zapraszamy do kibicowania na ul. Józefa Wybickiego nieopodal Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II.

Zapraszamy!

Nasze marki

LogoBioNawozbottomLogoAzofoskabottomLogoFlorovitbottomLogoFlorovitAgrobottomLogoFlorovitProNaturabottomLogoFruktoVitbiofoslogo
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.