Florovit sponsoruje Susz Triatlon 2022

1 lipca rusza kolejna, już 31. edycja zawodów Susz Triathlon. Ze względu na wieloletnią tradycję i niepowtarzalną atmosferę Susz nazywany jest triathlonową stolicą Polski, a Florovit po raz kolejny jest w gronie sponsorów tego sportowego wydarzenia.

W zawodach weźmie udział ponad 1000 osób. W ramach imprezy przewidziano m.in. starty w ramach Pucharu Polski (młodzików i juniorów młodszych) na dystansie super sprint, Mistrzostw Polski (Elita, U23, Junior) na dystansie super sprint oraz Mistrzostw Polski w AQUATHLONIE (żak, młodzik, junior młodszy, junior, AG). Triatlonowe święto potrwa do 3 lipca.

Wszystkim uczestnikom zawodów życzymy powodzenia i zapraszamy do wspólnego kibicowania.

Nasze marki

LogoBioNawozbottomLogoAzofoskabottomLogoFlorovitbottomLogoFlorovitAgrobottomLogoFlorovitProNaturabottomLogoFruktoVitbiofoslogo
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.