Targi Gardenia 2015

Największe święto ogrodnicze w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej już za nami. W tegorocznej edycji Gardenii na powierzchni ponad 35.000 m2 swoją ofertę zaprezentowało przeszło 550 wystawców w tym GRUPA INCO S.A., której nie mogło zabraknąć. W ciągu trzech targowych dni ekspozycję odwiedziło ponad 26.239 osób, które połączyła pasja do ogrodnictwa.

Tegorocznym Targom towarzyszyła Gala, podczas której Prezes Zarządu  Sławomir Józefiak odebrał Złoty Medal Targów za serię nawozów Florovit w wiadrach 4 kg. W wydarzeniu uczestniczyli również członkowie Zarządu Dyrektor Maria Niemojewska oraz Wiceprezes Andrzej Pawluk. 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z targów: 

Kliknij aby obejrzeć


Nasze marki

LogoBioNawozbottomLogoAzofoskabottomLogoFlorovitbottomLogoFlorovitAgrobottomLogoFlorovitProNaturabottomLogoFruktoVitbiofoslogo
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.