Jubileusz 40-lecia marki Florovit

Jubileusz 40-lecia marki Florovit

Marka Florovit  świętuje w tym roku jubileusz 40-lecia istnienia. W ciągu ostatnich 40 lat ewoluowała i stała się bezapelacyjnie najbardziej rozpoznawalną marką na rynku ogrodniczym, co potwierdzają wszystkie badania. 

Z okazji jubileuszu w dniach 26-27 września  zorganizowana została uroczysta konferencja, na którą  Zarząd GRUPA INCO S.A. zaprosił  partnerów biznesowych. Historia marki Florovit i plany na przyszłość były przewodnim motywem konferencji. 

Punktem kulminacyjnym jubileuszu był wieczorny bankiet uświetniony występem Andrzeja Poniedzielskiego oraz koncertem  Formacji Nieżywych Schabuff.

Nasze marki

LogoBioNawozbottomLogoAzofoskabottomLogoFlorovitbottomLogoFlorovitAgrobottomLogoFlorovitProNaturabottomLogoFruktoVitbiofoslogo
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.