Kolekcja oborników granulowanych Florovit pro natura

Kolekcja oborników granulowanych Florovit pro natura

W październiku na rynek trafiła jedyna, kompletna linia oborników granulowanych pod marką Florovit pro natura. Atrakcyjna i przyciągająca uwagę szata graficzna oraz celowy dobór i standaryzacja gramatur sprawiają, że jest to unikalna w skali polskiego rynku oferta nawozów w 100% organicznych.

Wszystkie produkty cechuje najwyższa jakość i czystość surowców, a co ważne, są one bezzapachowe i pozbawione nasion chwastów czy patogenów. Dzięki temu użytkownicy otrzymują produkty nowoczesne i bezpieczne w stosowaniu.

Kolekcja oborników granulowanych Florovit pro natura to kompleksowa odpowiedź na rozwój ogrodnictwa ekologicznego w naszym kraju. W ofercie dostępne są aż 4 rodzaje oborników:

Nasze marki

LogoBioNawozbottomLogoAzofoskabottomLogoFlorovitbottomLogoFlorovitAgrobottomLogoFlorovitProNaturabottomLogoFruktoVitbiofoslogo
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.