Lider jest tylko jeden!

Z radością i dumą dzielimy się z Państwem informacją, że kolejny rok z rzędu badania konsumenckie prowadzone przez niezależne źródła na statystycznie reprezentatywnych grupach Polaków potwierdzają wiodącą pozycję marki Florovit na polskim rynku ogrodniczym. Florovit cieszy się wśród użytkowników najwyższą rozpoznawalnością wśród marek w swojej kategorii oraz wysoką oceną jakości oferowanych produktów.

W badaniu Złoty Laur Konsumenta 2022 – 43% konsumentów wskazało produkty Florovit jako najpopularniejsze w kategorii nawozy do roślin ozdobnych.

Najbardziej popularna marka - nawozy do roślin ozdobnych

W plebiscycie Złote Godło Konsumencki Lider Jakości 2021 -  w opinii 35,3% badanych konsumentów marka Florovit jest najbardziej znaną im marką  spośród wszystkich marek z kategorii nawozów do trawników.

Znajomość marki - nawozy do roślin ozdobnych

Jednocześnie 28,1% respondentów biorących udział w badaniu uznało, że produkty Florovit są liderem jakości.

Dziękujemy naszym konsumentom oraz klientom biznesowym za wieloletnie zaufanie i wybór naszych produktów. To dzięki Wam od ponad 40 lat marka Florovit stale się rozwija i wspiera ogrodników hobbystów w Polsce i wielu krajach na świecie w realizacji ich pasji i zamiłowania do roślin.

Nasze marki

LogoBioNawozbottomLogoAzofoskabottomLogoFlorovitbottomLogoFlorovitAgrobottomLogoFlorovitProNaturabottomLogoFruktoVitbiofoslogo
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.