Nowoczesny wizerunek nawozów Florovit

Od stycznia 2011 roku nawozy płynne i granulowane Florovit oferowane są w nowoczesnych opakowaniach. Udoskonalone wzornictwo łączy nowoczesną formę opakowania z jego wysoką funkcjonalnością.


W nowych opakowaniach nawozów płynnych zastosowany został prosty, powszechnie znany system dozowania zdecydowanie ułatwiający odmierzenie odpowiedniej ilości płynu. Charakterystyczna dla nawozów Florovit biel i zieleń opakowania tworzą spójną, wyróżniającą się i łatwą do identyfikacji grupę produktów. Czytelna, ciekawa grafika ułatwia identyfikację poszczególnych rodzajów nawozów.

Nasze marki

LogoBioNawozbottomLogoAzofoskabottomLogoFlorovitbottomLogoFlorovitAgrobottomLogoFlorovitProNaturabottomLogoFruktoVitbiofoslogo
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.