Ogólnopolska kampania reklamowa marek Florovit i Azofoska

Ruszyła ogólnopolska kampania reklamowa marek Florovit i Azofoska. Spoty reklamowe emitowane będą w największych stacjach TV takich jak: TVP1, TVP2, POLSAT, TVN, TV TRWAM oraz w stacjach tematycznych. Kampania telewizyjna wsparta będzie reklamą prasową w najpopularniejszych tytułach ogrodniczych i poradnikowych, billboardami w outdoorze oraz ekspozycją w punktach sprzedaży.

Równolegle prowadzona będzie kampania w Internecie, na potrzeby której powstała dedykowana strona http://nawozydotrawnikow.florovit.pl/ poświęcona wiosennemu nawożeniu trawnika.

W ramach działań promowane będą produkty: Uniwersalne nawozy ogrodnicze Azofoska, Florovit nawozy do trawników, Florovit nawozy do iglaków oraz Florovit pro natura BIOnawóz do warzyw i ziół.

Nasze marki

LogoBioNawozbottomLogoAzofoskabottomLogoFlorovitbottomLogoFlorovitAgrobottomLogoFlorovitProNaturabottomLogoFruktoVitbiofoslogo
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.