Idealny zestaw do pielęgnacji ogrodu!

Idealny zestaw do pielęgnacji ogrodu!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów GRUPA INCO S.A. po raz kolejny łączy swoje siły z producentem opryskiwaczy Kwazar Corporation Sp. z o.o.

Uniwersalne nawozy płynne Florovit w saszetkach połączone z ciśnieniowymi opryskiwaczami Kwazar tworzą idealne zestawy do pielęgnacji ogrodu, które nabyć można w najlepszych sklepach i centrach ogrodniczych. Obydwa produkty doskonale uzupełniają się w tych samych kanałach sprzedaży. Nasi Klienci używają częstokroć obu produktów w ogrodzie -  dzięki czemu możemy dać Klientom praktyczny zestaw do pielęgnacji ogrodu – mówi Mirosław Macioch, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Kwazar Corporation Sp. z o.o. Dzięki wspólnej promocji uniwersalnego nawozu Florovit oraz opryskiwaczy marki Kwazar tworzymy nowe możliwości efektywnego promowania obu marek wśród polskich ogrodników i działkowców – wyjaśnia Michał Dworak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Nawozów w GRUPA INCO S.A.

Promocja ma charakter ogólnopolski. Akcja będzie trwała do wyczerpania zapasów.

 

Nasze marki

LogoBioNawozbottomLogoAzofoskabottomLogoFlorovitbottomLogoFlorovitAgrobottomLogoFlorovitProNaturabottomLogoFruktoVitbiofoslogo
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.