Florovit Wapno Mikroflora 3w1 nagrodzone złotym medalem

Florovit Wapno Mikroflora 3w1 nagrodzone złotym medalem

Z przyjemnością informujemy, że podczas Targów Gardenia 2017 Florovit Mikroflora Wapno granulowane z kwasami humusowymi i pożytecznymi mikroorganizmami zostało nagrodzone Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich.  

Przyznanie Złotego Medalu MTP to potwierdzenie i docenienie Florovit Mikroflora 3w1 jako produktu wysoce innowacyjnego, wyjątkowego na polskim rynku. Odpowiada on na realne potrzeby nowoczesnych ogrodników, którzy świadomie poszukują do swojego ogrodu produktów wielozadaniowych, o szerokim spektrum działania,  wzbogacających glebę oraz  przeciwdziałających jej degradacji.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z wręczenia nagród. Zobacz film >>

 

Dowiedz się więcej o Mikroflora 3w1 >>

Nasze marki

LogoBioNawozbottomLogoAzofoskabottomLogoFlorovitbottomLogoFlorovitAgrobottomLogoFlorovitProNaturabottomLogoFruktoVitbiofoslogo
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie
Jeśli widzą Państwo ten komunikat oznacza to, iż przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.
Do poprawnego działania strona wymaga włączonej obsługi JavaScript. Prosimy przejść do ustawień przeglądarki i aktywować obsługę JavaScript.